მეისონის ელემენტარული რესურსების ამოღება & Გადმოსვლა

გთხოვთ, მოძებნოთ თქვენი ბავშვის საკლასო ოთახი ქვემოთ მოცემულ გრაფიკზე, რათა დაადგინოთ თქვენი ბავშვის საკლასო მასალის ამოღების და ჩამოცილების თარიღი და დრო.

ჩემთან მოსვლამდე

  • შევიკრიბოთ ყველა წიგნი და სხვა სასწავლო მასალა, რომელიც ეკუთვნის სკოლას ან თანამშრომლებს. 3საშუალო კლასის მოსწავლეები შეინარჩუნებენ კითხვის ჩანთას, მხოლოდ წიგნების დაბრუნებას.

  • დაბეჭდვა, დასრულება, და ფირზე ME Drop-off Tag on თითოეული ნივთის დაბრუნება.

  • შექმენით ნიშანი სტუდენტთა ჰეროეროم მასწავლებლისა და სტუდენტის გვარის სახელის მიხედვით. აქ არის ME მანქანის საკვანძო მაგალითი. მოათავსეთ ნიშანი თქვენი მანქანის ფანჯარაში.

  • თუ ბეჭდვა შეუძლებელია, ნათლად დაწერეთ ყველა ინფორმაცია ცალკეულ ფურცელზე და ფირზე თითოეული ელემენტი.

  • ორგანიზებულად მოაწყეთ ყველა წარწერილი მასალა და მზადაა გადასაცემად თანამშრომლებს. არა ჩანთები, გთხოვთ.

როგორც ჩამოვალ ჩემთან

  • გთხოვთ, შეიყვანოთ მეისონ-მონტგომერის გზიდან. ჩამონგრევის და პიკაპის არეალი შენობის წინ წრეში იქნება. გთხოვთ, ამ დროს არ გამოხვიდეთ თქვენი მანქანიდან, რადგან ამ ღონისძიების განმავლობაში ყველანაირი უსაფრთხოების დაცვა გვჭირდება.

  • სკოლის თანამშრომლები შეაგროვებენ სკოლის საკუთრებაში არსებულ ნივთებს. ოჯახები, რომლებსაც სესხის აღება აქვთ სკოლის საკუთრებაში არსებული Chromebook, უნდა შეინარჩუნონ ეს ზაფხულისთვის, თუ მოსწავლეებს უნდა მოაწყონ მოწყობილობები, როდესაც შემოდგომაზე დავიწყებთ..

  • ოჯახები განთავსდებიან და მიემართებიან ნიშანზე თავიანთი მასწავლებლების სახელით. გახსენით უჯრა და ჩანთები, რომლებიც შეფუთულია სტუდენტური ნივთებით, სათავსებისგან, საკლასო ოთახებში, სპეციალური, და ა.შ.. განთავსდება შიგნით.

ME Pick-up / Drop-Off გრაფიკი

ოთხშაბათს, მაისი 20

6:00 – 8:00 – (კ. ბექა, ეპისკოპოსი)

ხუთშაბათი, მაისი 21 – E Wing Homerooms

4:00 – 6:00 – (კლინგი, მაჰონი, ტენდერი, ნაგელი, გლემბევსკი, ტაკერი)

6:00 – 8:00 – (ხვალ, მდინარეები, ბორგსონი, გათხრა, ბაგა, კროგერი)

პარასკევი, მაისი 22 – F Wing Homerooms

4:00 – 6:00 – (კონკელი, შეცვლა, გებჰარდტი, ქვილი, ანდერსონი / რალი)

6:00 – 8:00 – (ახსენებს, შემობრუნება, რუსო, ღილები, ფიიჩნნერი, ფრანცი)

სამშაბათს, მაისი 26 – G Wing Homerooms

4:00 – 6:00 – (ანტონი, ჰადსპეტი, დიკს, ტრეკლერი, სმიტი, იმუშავე)

6:00 – 8:00 – (კონვეი, გაჩერდი, ბრუნსმანი, ღოლზი, საშინელებაა, მათე)

ოთხშაბათს, მაისი 27 – H Wing Homerooms

4:00 – 6:00 – (დოინეკე, ახალგაზრდა, ჰელოუელი, უილიამსი, ლ. ბექა, ლაზუტა)

6:00 – 8:00 – (კ. ბექა, ეპისკოპოსი, ლუტტონი, რეკიჯო, მურანი / შჟესნი)

ხუთშაბათი, მაისი 28 – მე ვმალავ Homerooms

4:00 – 6:00 – (მაროტა, Ოფლი, ველური, სკალფარო, კასტანედას, ჰომოელი)

6:00 – 8:00 – (როჰადსი, ვასკონსკელოზი, რედერსტორფი, ტოტი, სმიტი / Warnock)

გადადით ზევით